Logo firmy Sršeň & Sršeň Vzorkovna vestavěných skříní a kuchyní Dobříš
 
 
Partyzána Svobody 140
(Na Kopečku)
Otevřeno dle předchozí tel. dohody
Tel.: +420 602 140 054, +420 606 841 154
E-mail: info@srsenasrsen.cz
 
 
 
Úterý 12.11.2019, počet návštěvníků: Počítadlo přístupů
Vestavěné skříně
 
Požadavky na účelné a pohodlné bydlení se stále mění, přesto touha po maximálně praktických úložných prostorech zůstává. Řešením může být vestavěná skříň nebo dnes stále populárnější šatna. Ne každý obytný prostor může nabídnout dostatek místa pro realizaci šatny a tak nezbývá, než co nejúčelněji navrhnout již zmiňovanou vestavěnou skříň. Je však dobré už v samém začátku plánování vědět, na co má skříň přesně sloužit, jaký systém dveří chceme zvolit, a na konec z jakých materiálů by měla být vyrobena. Vestavěná skříň
Co se týká vnitřní vestavby skříně ( korpusu ), máme na výběr z laminotřískových desek o síle 18 mm, opatřených tvrzenou, velice odolnou ABS hranou, v nabídce je 24 základních dekorů. Další možný materiál na výrobu vestavby je přírodní dýha, kterou je možné mít v 8 různých dekorech.
Vnitřní prostor skříně můžeme využít i velice praktickými výsuvnými zásuvkami nebo drátěnými koši, různými kalhotovníky či kravatníky.
Výplně dveří můžeme zvolit jak výše zmiňovanými lamino výplněmi nebo dýhou, tak i například stále modernějšími barevnými skly nebo zrcadly.
Rámy dveří tvoří součást u všech systémů otevírání (posuvné, skládací, otočné) a je na výběr z ocelových rámů – záruka 60 měsíců, nebo z hliníkových rámů – záruka 120 měsíců.